6 – 20 WRZEŚNIA 2019 – CYKL WARSZTATÓW I SPOTKAŃ „AKTYWNY SENIOR”

Rzeszowski Dom Kultury powraca z kolejną serią bezpłatnych warsztatów i spotkań dla seniorów, które przeprowadzi tego roku pod hasłem „Aktywny Senior” w ramach cyklu „Senior w Mieście”. Tematyczne warsztaty i spotkania będą odbywać się w wybranych filiach Rzeszowskiego Domu Kultury na terenie całego miasta i dostarczą przydatnej wiedzy na temat zdrowego stylu życia.

Wrześniowy cykl „Senior w Mieście” to nie tylko okazja do rozrywki i kontaktu z kulturą, ale także możliwość zdobycia cennych zdolności i wiedzy z zakresu wielu dziedzin codziennego życia. Wychodząc naprzeciw potrzebom seniorów, Rzeszowski Dom Kultury przygotował wyjątkową serię tematycznych warsztatów i spotkań, w których mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy Rzeszowa powyżej 60 roku życia.

Warsztaty i spotkania są realizowane w ramach cyklu „Senior w Mieście” i zostały sfinansowane z budżetu Gminy Miasto Rzeszów, a ich Regulamin jest dostępny poniżej. Szczegółowe informacje dotyczące całego cyklu „Senior w Mieście” oraz organizowanych w jego ramach wydarzeń dostępne są na stronie www.rzeszow.pl.

REGULAMIN – AKTYWNY SENIOR

 

Archiwa